Konkursowy zawrót głowy

Miniony rok 2023 obfitował w naszej szkole w różnego rodzaju konkursy. Tuż przed samymi Świętami Bożego Narodzenia, a dokładnie 21.12.2023 r. odbyło się ich oficjalne podsumowanie. Uczniowie wzięli udział w następujących konkursach:

  1. plastycznym pt. „Zakładka do książki” dla uczniów klas I- III oraz oddziału przedszkolnego,
  2. plastycznym dla uczniów klas IV – VIII
    pt. „Sprawiedliwi wśród narodów świata z Markowej”,
  3. wiedzowym pt. „Wywalczona Niepodległość”
    dla uczniów klas IV – VIII,
  4. literacko – plastycznym dotyczącym twórczości A. Fredry dla uczniów IV-VI.
    Oto laureaci i wyróżnieni z każdej kategorii:
  5. ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI
    I grupa – uczniowie klas 1-3 Szkoły Podstawowej
    I miejsce – Milena Ciemiorek (klasa II)
    II miejsce – Wojciech Więch (klasa I)
    III miejsce – Bartosz Więch (klasa II)
    II grupa – oddziały przedszkolne
    I miejsce – Zuzanna Więch (3,4 latki)
    II miejsce – Iga Madej (3,4 latki)
    III miejsce – Nikodem Madej (5,6 latki)
  6. SPRAWIEDLIWI WŚRÓD NARODÓW ŚWIATA Z MARKOWEJ
    I miejsce – Natalia Kołodziej (klasa VI)
    II miejsce – Maja Misiaszek (klasa VIII)
    III miejsce – Zuzanna Duczymińska (klasa IV)
    Wyróżnienia : Barbara Podlasek ( klasa V), Kinga Niedzielska (klasa VIII)
  7. WYWALCZONA NIEPODLEGŁOŚĆ
    I miejsce – Natalia Kołodziej (klasa VI)
    II miejsce – Kaja Kamecka (klasa VI)
    III miejsce – Lena Prokuska (klasa V)
  8. TWÓRCZOŚĆ ALEKSANDRA FREDRY
    I miejsce – Nikola Bieszczad (kl.V), Kaja Drąg (kl.IV)

II miejsce -Lena Prokuska (kl.V), Dawid Zawisza(kl.VI)

III miejsce – Zuzanna Przybyło (kl.V), Martyna Ortyl (kl.VI)

Wyróżnienia : Roksana Gawryś(kl.VI), Natalia Kołodziej (kl.VI)
Wszystkim uczestnikom organizatorzy (p. M.Kuczkowska-Durlak, p. M. Sobuś i p. M. Neville-Ortyl) serdecznie dziękują, a laureatom i wyróżnionym składają gratulacje
Nagrody książkowe dla zwycięzców konkursów zostały zakupione w ramach promocji Biblioteki Szkolnej z środków NPRCZ.