Czapka Mikołaja

Mikołajkowy wyjazd klas IV-V

W dniu 7 grudnia 2023 r. klasa IV i V wraz z opiekunami z samego rana udała się w długo oczekiwaną podróż do Mielca, aby tam w ramach mikołajkowego prezentu od Rodziców oddać się przyjemności obejrzenia najnowszego filmu w reżyserii M. Łazarkiewicz pt. „Kajtek czarodziej”.

Po niemal dwugodzinnym seansie filmowym w kinie Navigator i po zjedzeniu ogromnej ilości popcornu oraz wypiciu hektolitrów pepsi pełni werwy pojechaliśmy wesołym autobusem do niezwykłego miejsca, jakim jest JumpPlanet w Mielcu. Tam mogliśmy wypróbować nasze umiejętności akrobatyczne, takie jak: freestylowe lądowanie w basenie wypełnionym gąbczastymi klockami, doskonaliśmy rzut piłką do kosza z trampoliny czy podwójne przewroty z zamkniętymi oczami. Oj, pan Stec byłby z nas dumny. W chwilach wolnych od skoków na trampolinie korzystaliśmy z pędzącej z prędkością światła karuzeli (dla dzieci do lat 10) czy wariowaliśmy na dmuchańcach, a wszystko to pod czujną opieką wychowawców i instruktorów.

Zwieńczeniem naszego pobytu w parku trampolin była niespodziewana wizyta św. Mikołaja. Tak tak, Mikołaje są na świecie, a co więcej każdy uczestnik wycieczki otrzymał od niego mały prezencik. Nie ma to jak wybrać się do JumpPlanet w mikołajki. Dziękujemy.